Dom

Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Założona w 2008 roku poprzedniczka firmy zajmuje się głównie produkcją tworzyw sztucznych i produkcją części z tworzyw sztucznych.
W ostatnich latach, po dokładnym przemyśleniu i wizji, firma postanowiła wejść na rynek drobnego sprzętu AGD. Fabryka została przemianowana na Ningbo Zhixing Electric Co., Ltd.

Technologia to podstawowa wydajność. Mamy profesjonalnych inżynierów drobnego sprzętu AGD, chwytamy innowacje technologiczne, odważymy się odkrywać i rozwiązywać bariery techniczne. Dlatego obecnie do produkcji wprowadzono nowe produkty. Poza tym firma posiada profesjonalne laboratorium do testowania elektrycznego i pokój do testowania żywotności.
Tymczasem firma przywiązuje dużą wagę do zapewnienia jakości. W kulturze korporacyjnej firmy definiujemy, że jakość jest podstawą przetrwania i rozwoju firmy. Dzięki takiemu myśleniu firma jest wyposażona w pełen zespół inspektorów jakości, rozsądny proces kontroli, surowe standardy kontroli i kompletny sprzęt kontrolny. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone, kontrola surowców, kontrola linii produktów i kontrola końcowa dużych ładunków. Minimalizuj liczbę wad produktu z maksymalnym prawdopodobieństwem. Każdy inspektor jakości przeszedł rygorystyczne szkolenie od firmy, a wada produktów ulega degradacji. Z myślą o tym, że jakość firmy jest najważniejsza, nasza firma ustanowiła doskonałe i długotrwałe partnerstwo z wieloma znanymi na całym świecie klientami, co stanowi solidną podstawę dla długoterminowego rozwoju naszej firmy.
Obecnie firma opracowała nowe produkty, które są bardzo popularne wśród klientów. W przyszłości firma będzie wprowadzać innowacje i opracowywać coraz więcej lepszych urządzeń gospodarstwa domowego. Po nieustających wysiłkach będą chwile, w których Zhixing będzie się wyróżniał na fali czasów i stanie się liderem w branży. Wybór linii mądrości oznacza wybranie lepszego jutra.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : ZHIXOWANIE

Ilość pracowników : 50~100

Rok założenia : 2018

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Ningbo Zhixing Electric Appliance Co., Ltd. Certyfikaty